Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı
Duyuru:
Değerli üyelerimiz; Koronavirüs (COVID-19) Salgınından olumsuz etkilenen yetkin Üye Takip Birimi Personelimizin tedavi ve nekahat süreci sebebiyle 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal iletişim hattımızdan sizlere cevap verememekteyiz. Bu süreçte Saydes Genel Merkezine soru ve taleplerinizi iletmek için Facebook - Saybim Sayfamızdan bizlere ileteceğiniz taleplerinize sayfamızdan cevap vermekteyiz. Önemle duyururuz..

Özgörümüz ve Özgörevimiz


ÖZGÖRÜMÜZ  :

Üyelerimizin refahını ve mutluluğunu şiar edinip, SAYDES’ e olumlu katkı sağlayacak tüm kurum ve kuruluşlar ile ekonomik ve sosyal alanlarda ülkemiz değerlerini sürekli yükseltecek çalışmalar yaparak, vatandaşı olmaktan gurur duyduğumuz yurdumuz ve dünya sorunlarına duyarlı, çağdaş bilgi ve beceriler ile donatılmış öncü ve saygın bir kurum olmaktır.

 

ÖZGÖREVİMİZ:

Üyelerimiz ve ailelerinin refahını arttırmak ve ülkemize fayda sağlamak için milli, manevi ve ahlaki değerleri benimsemiş, geleceğe güvenle bakabilen, birlik ve beraberliğin değerini yaşatabilen, üyelerimizin ihtiyaçlarına yapıcı ve akılcı çözümler ile katkıda bulunarak yaşam boyu sürecek birliktelikler kurmaktır.