Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı
Duyuru:
SAYDES EMEKLİ VE İSTİFA ÖDEMELERİ YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR. DUYURU İÇERİĞİ HABERLERDE.. ​SAYDES (SAĞLIK YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE BİRİKTİRME SANDIĞI) Genel Merkezi ile MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş yönetimi tarafından yapılan anlaşma gereği Eğitim Ücretlerinde % 10 indirim sağlanmıştır. Değerli üyelerimiz ve sağlık çalışanları; 2 Haziran 2016 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurul neticesinde Genel Başkanlık görevi düşen Kürşad Emre Öğretmek' in kurumumuz hakkındaki asılsız söylemleri, kurum faaliyetlerini ve saha çalışmalarını zedeleyen, kurum vakarına yakışmayan hal ve tavırları tespit edildiğinden dernek tüzüğümüzün 5. Maddesinin ilgili bendleri gereğince üyeliği düşmüştür. Ayrıca 10 Haziran 2017 tarihinden itibaren de halen bir siyasi partinin genel başkanlığını yürütmesi hasebiyle kurumumuz prensip ve hedefleriyle uyuşmadığından Onursal Başkanlık ünvanı geri alınmıştır. Bu tarihten itibaren SAYDES ile hiçbir bağı ve ilişiği kalmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. SAYDES Yönetim Kurulu Değerli üyemiz; Eksik Aidatlarınızı tamamlamak için Peşin ödeme gücünüz yok ise; * 1. Seçenek - Kredi Kartınız ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. * Kredi Kartınız yok ise; 2. Seçenek - Banka Hesap Kartınıza Mail Order talimatı verip taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bilgi almak ve işlem yaptırmak için lütfen 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal hattımızı hemen arayınız. Siz değerli üyelerimize kişiye özel olarak gönderdiğimizde bireysel kargolarda sizlere teşekkürlerimizi dile getirmek istedik. Aktif üyelerimiz, istifa eden üyelerimiz, emekli olmuş ve kesinti yapılmamış üyelerimiz dahil tüm üyelerimize "Kişiye Özel" kaşeli ilettik. Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle.. Nice 7. yıllara..

Özgörümüz ve Özgörevimiz


ÖZGÖRÜMÜZ  :

Üyelerimizin refahını ve mutluluğunu şiar edinip, SAYDES’ e olumlu katkı sağlayacak tüm kurum ve kuruluşlar ile ekonomik ve sosyal alanlarda ülkemiz değerlerini sürekli yükseltecek çalışmalar yaparak, vatandaşı olmaktan gurur duyduğumuz yurdumuz ve dünya sorunlarına duyarlı, çağdaş bilgi ve beceriler ile donatılmış öncü ve saygın bir kurum olmaktır.

 

ÖZGÖREVİMİZ:

Üyelerimiz ve ailelerinin refahını arttırmak ve ülkemize fayda sağlamak için milli, manevi ve ahlaki değerleri benimsemiş, geleceğe güvenle bakabilen, birlik ve beraberliğin değerini yaşatabilen, üyelerimizin ihtiyaçlarına yapıcı ve akılcı çözümler ile katkıda bulunarak yaşam boyu sürecek birliktelikler kurmaktır.