Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

ÜYEMİZ Erdem YÜKSEL' E YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ..

Duyuru:
SAYDES EMEKLİ VE İSTİFA ÖDEMELERİ YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR. DUYURU İÇERİĞİ HABERLERDE.. ​SAYDES (SAĞLIK YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE BİRİKTİRME SANDIĞI) Genel Merkezi ile MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş yönetimi tarafından yapılan anlaşma gereği Eğitim Ücretlerinde % 10 indirim sağlanmıştır. Değerli üyelerimiz ve sağlık çalışanları; 2 Haziran 2016 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurul neticesinde Genel Başkanlık görevi düşen Kürşad Emre Öğretmek' in kurumumuz hakkındaki asılsız söylemleri, kurum faaliyetlerini ve saha çalışmalarını zedeleyen, kurum vakarına yakışmayan hal ve tavırları tespit edildiğinden dernek tüzüğümüzün 5. Maddesinin ilgili bendleri gereğince üyeliği düşmüştür. Ayrıca 10 Haziran 2017 tarihinden itibaren de halen bir siyasi partinin genel başkanlığını yürütmesi hasebiyle kurumumuz prensip ve hedefleriyle uyuşmadığından Onursal Başkanlık ünvanı geri alınmıştır. Bu tarihten itibaren SAYDES ile hiçbir bağı ve ilişiği kalmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. SAYDES Yönetim Kurulu Değerli üyemiz; Eksik Aidatlarınızı tamamlamak için Peşin ödeme gücünüz yok ise; * 1. Seçenek - Kredi Kartınız ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. * Kredi Kartınız yok ise; 2. Seçenek - Banka Hesap Kartınıza Mail Order talimatı verip taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bilgi almak ve işlem yaptırmak için lütfen 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal hattımızı hemen arayınız. Siz değerli üyelerimize kişiye özel olarak gönderdiğimizde bireysel kargolarda sizlere teşekkürlerimizi dile getirmek istedik. Aktif üyelerimiz, istifa eden üyelerimiz, emekli olmuş ve kesinti yapılmamış üyelerimiz dahil tüm üyelerimize "Kişiye Özel" kaşeli ilettik. Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle.. Nice 7. yıllara..

ÜYEMİZ Erdem YÜKSEL' E YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ..

Tarih : 2019-03-29 00:00:00


ÜYEMİZ SAĞLIK ÇALIŞANIMIZA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ..

Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi, Sivas 6 No’ lu Aile Sağlığı Merkezi’ nde görevli Acil Tıp Teknisyeni Erdem YÜKSEL’ e görevi başındayken bir hasta yakını tarafından yapılan saldırıyı kınadı.

Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olaylarına bir yenisinin eklendiğini kaydeden SAYDES Genel Başkanı Turgay ALAN, Sivas’ta bir meslektaşımız görevi esnasında hasta yakını tarafından saldırıya uğradı. Biz tüm sağlık mensupları olarak artık sağlık çalışanlarına şiddet olaylarının son bulmasını istiyoruz. Ağır ceza ve yaptırımların olmasını temenni ediyoruz. Şifa veren ellere saldırmak insanlık dışıdır. Her geçen yıl sağlıkta şiddet durmak ya da azalmak bir yana daha da artmaktadır. En son aynı zamanda derneğimiz üyesi olan ATT Erdem Yüksel’e şiddet uygulanmış ve darp edilmiştir. Olayı şiddetle kınıyor ve SAYDES Yönetim Kurulu olarak değerli üyemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.