Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

SAYDES YÖNETİM KURULUNDAN T.C.D.D VAKFI’ NA ZİYARET..

Tarih : 2018-05-08 00:00:00


SAYDES YÖNETİM KURULUNDAN T.C.D.D VAKFI’ NA ZİYARET..

Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı (SAYDES) Yönetim Kurulu, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolu Geliştirme ve T.C.D.D Personeli Dayanışma Yardımlaşma Vakfı (T.C.D.D Vakfı) Genel Müdürlüğü’ nü ziyaret etti.

T.C.D.D Vakıf Genel Müdürü Ferhat Arslan’ ın makamında gerçekleşen ziyarette 2018 ve 2019 yılında yapılacak projelerde işbirliği noktasında görüş birliğine varıldı.

Ziyarette SAYDES Yönetim Kurulu Başkanı Hakan SEYRAN, Aydın ERDOĞAN, Ömer PALA, Turgay ALAN, Hüseyin Rahmi GÜNDÜZ hazır bulundu.

SAYDES Genel Başkanı Hakan Seyran, SAYDES ile T.C.D.D Vakfı’ nın ortak menfaatleri doğrultusunda ekonomik, sosyal ve beşeri ilişkilerin artması yönünde birlikte hareket ederek, ülkeye katma değer kazandırılmasının önemine vurgu yaparken, RAY TUR VE SYS TOUR’ un birlikte yeni projelere imza atacağını dile getirdi.

TCDD Vakfı Genel Müdürü Ferhat Arslan ise bünyelerinde Sandık teşekkülü de olduğu için SAYDES’ i de yakından takip ettiğini belirterek, özellikle son yapılan Uluslararası İran anlaşmasından haberdar olduklarını, ülkemiz adına atılan bu önemli adımdan ayrıca mutlu olduklarını dile getirdi. Arslan, Hakan Seyran başkanlığındaki yönetime her türlü desteği vereceğini, iki Sandık arasındaki bağların güçlendirilmesi ve ticari işbirliği için projelere açık olduklarını söyledi.