Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Cumhuriyetimizin 97. Yılı Kutlu ve Nice Olsun..

Tarih : 2020-10-28 13:46:31


 Esareti kabullenmemiş, inandığı ülküler etrafında hür iradesi ile Cumhuriyeti bizlere armağan etmiş atalarımızın büyük hatırasına olan inancımız ve derin bağlılığımızla; Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünü kutlamanın büyük heyecanı ve gururu içindeyiz.


          Her anı kahramanlıklarla dolu olan Kurtuluş Savaşı, Milletimizin var olma mücadelesi, Cumhuriyet ise yeniden diriliş sembolüdür. 

          Cumhuriyetimizin değerlerini demokrasiyle taçlandırma başarısı gösteren ülkemiz, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla bölgemizin ve dünyanın parlayan yıldızıdır.          Türkiye Cumhuriyeti, artık her alanda dev atılımlar gerçekleştirmiş bir dünya devletidir. Ülkelerarası amansız bir rekabetin yaşandığı yüzyılımızda ülkemiz bilgiye önem vererek, teknolojik alanda önemli başarılara imza atmış ülkeler arasında yerini almıştır. Bundan sonrada Türkiye Cumhuriyeti önünde uzanan aydınlık yolda, emin adımlarla ilerlemeye devam edecek, benimsediği evrensel ilkeleri muhafaza ederek, uygar dünyanın onurlu bir üyesi olmak için verdiği kararlı mücadeleyi sürdürecektir.
         Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin 97. yılını kutlar, büyük önder Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

Yaşasın Cumhuriyet..

SAYDES Yönetim Kurulu