Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Acımız Büyük. Başımız Sağolsun.. 33 Şehidimiz var, ocaklara ateş düştü..

Duyuru:
SAYDES EMEKLİ VE İSTİFA ÖDEMELERİ YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR. DUYURU İÇERİĞİ HABERLERDE.. ​SAYDES (SAĞLIK YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE BİRİKTİRME SANDIĞI) Genel Merkezi ile MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş yönetimi tarafından yapılan anlaşma gereği Eğitim Ücretlerinde % 10 indirim sağlanmıştır. Değerli üyelerimiz ve sağlık çalışanları; 2 Haziran 2016 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurul neticesinde Genel Başkanlık görevi düşen Kürşad Emre Öğretmek' in kurumumuz hakkındaki asılsız söylemleri, kurum faaliyetlerini ve saha çalışmalarını zedeleyen, kurum vakarına yakışmayan hal ve tavırları tespit edildiğinden dernek tüzüğümüzün 5. Maddesinin ilgili bendleri gereğince üyeliği düşmüştür. Ayrıca 10 Haziran 2017 tarihinden itibaren de halen bir siyasi partinin genel başkanlığını yürütmesi hasebiyle kurumumuz prensip ve hedefleriyle uyuşmadığından Onursal Başkanlık ünvanı geri alınmıştır. Bu tarihten itibaren SAYDES ile hiçbir bağı ve ilişiği kalmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. SAYDES Yönetim Kurulu Değerli üyemiz; Eksik Aidatlarınızı tamamlamak için Peşin ödeme gücünüz yok ise; * 1. Seçenek - Kredi Kartınız ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. * Kredi Kartınız yok ise; 2. Seçenek - Banka Hesap Kartınıza Mail Order talimatı verip taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bilgi almak ve işlem yaptırmak için lütfen 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal hattımızı hemen arayınız. Siz değerli üyelerimize kişiye özel olarak gönderdiğimizde bireysel kargolarda sizlere teşekkürlerimizi dile getirmek istedik. Aktif üyelerimiz, istifa eden üyelerimiz, emekli olmuş ve kesinti yapılmamış üyelerimiz dahil tüm üyelerimize "Kişiye Özel" kaşeli ilettik. Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle.. Nice 7. yıllara..

Acımız Büyük. Başımız Sağolsun.. 33 Şehidimiz var, ocaklara ateş düştü..

Tarih : 2020-02-29 10:31:11


' de silahlı kuvvetlerimize ait birliğimize yapılan alçak Rus saldırısı sonucunda 33 askerimizi şehit verdik.

Ocaklara ateş düştü, böğrümüz yandı. Devletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hiç gecikmeden gerekli müdahaleyi yaparak ocaklara düşen ateşin hesabını soracağından şüphemiz yoktur.

Yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

Şehitlerimizin ailelerine, yakınlarına, silah arkadaşlarına ve tüm miletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.Yüce ALLAH ordumuzu muzaffer eylesin. Milletimize güç versin inşallah.