Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Duyuru:
SAYDES EMEKLİ VE İSTİFA ÖDEMELERİ YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR. DUYURU İÇERİĞİ HABERLERDE.. ​SAYDES (SAĞLIK YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE BİRİKTİRME SANDIĞI) Genel Merkezi ile MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş yönetimi tarafından yapılan anlaşma gereği Eğitim Ücretlerinde % 10 indirim sağlanmıştır. Değerli üyelerimiz ve sağlık çalışanları; 2 Haziran 2016 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurul neticesinde Genel Başkanlık görevi düşen Kürşad Emre Öğretmek' in kurumumuz hakkındaki asılsız söylemleri, kurum faaliyetlerini ve saha çalışmalarını zedeleyen, kurum vakarına yakışmayan hal ve tavırları tespit edildiğinden dernek tüzüğümüzün 5. Maddesinin ilgili bendleri gereğince üyeliği düşmüştür. Ayrıca 10 Haziran 2017 tarihinden itibaren de halen bir siyasi partinin genel başkanlığını yürütmesi hasebiyle kurumumuz prensip ve hedefleriyle uyuşmadığından Onursal Başkanlık ünvanı geri alınmıştır. Bu tarihten itibaren SAYDES ile hiçbir bağı ve ilişiği kalmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. SAYDES Yönetim Kurulu Değerli üyemiz; Eksik Aidatlarınızı tamamlamak için Peşin ödeme gücünüz yok ise; * 1. Seçenek - Kredi Kartınız ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. * Kredi Kartınız yok ise; 2. Seçenek - Banka Hesap Kartınıza Mail Order talimatı verip taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bilgi almak ve işlem yaptırmak için lütfen 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal hattımızı hemen arayınız. Siz değerli üyelerimize kişiye özel olarak gönderdiğimizde bireysel kargolarda sizlere teşekkürlerimizi dile getirmek istedik. Aktif üyelerimiz, istifa eden üyelerimiz, emekli olmuş ve kesinti yapılmamış üyelerimiz dahil tüm üyelerimize "Kişiye Özel" kaşeli ilettik. Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle.. Nice 7. yıllara..

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Tarih : 2019-07-13 10:05:35

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nde tüm gazilerimizi saygıyla, şehitlerimizi rahmet ve dualarla anıyoruz..


Sağlık Yardımlaşma Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.
Açıklamada; "15 Temmuz 2016' da Kahraman Türk Milletinin demokrasi yolunda hain darbecilere geçit vermediği vurgulanarak, ülkemizin birlik, beraberlik ve dirliğine kasteden FETÖ tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan hain darbe girişimine karşı tek vücut olarak karşı durulmuştur. 

15 Temmuz darbe girişiminde bir kez daha görüldü ki demokrasi yolunda milletimizin iradesinin üzerinde başka emellere geçit yok, bundan sonra da olmayacaktır.  Türk Milletinin özgürlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti' nin içte ve dışta bağımsızlığına, ülkemizin huzur ve refahına göz dikenlerin kafasına bir temmuz gecesinde milletimizin iradesi yumruk gibi inmiştir.  Sokaklara dökülen genç - yaşlı, kadın - erkek, Türk Milletinin milyonlarca evladının aman vermediği bir destandır 15 Temmuz” denildi.


"Hainlere, çetelere ve ülkemize düşman olanlara unutamayacakları bir ders verildiği ifade edilen açıklamada, vatanımız için canını feda eden 249 şehidimiz ve yüzlerce gazimiz yüreklerde taşınacaktır. Gazilerimizi saygıyla, şehitlerimizi rahmet ve dualarla anıyoruz.."  sözlerine yer verildi.