Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

​SAYDES ÜYELERİ VE YAKINLARINA ANİTTA HOTEL DEN YÜZDE 25 İNDİRİM..

Duyuru:
Değerli üyelerimiz; Koronavirüs (COVID-19) Salgınından olumsuz etkilenen yetkin Üye Takip Birimi Personelimizin tedavi ve nekahat süreci sebebiyle 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal iletişim hattımızdan sizlere cevap verememekteyiz. Bu süreçte Saydes Genel Merkezine soru ve taleplerinizi iletmek için Facebook - Saybim Sayfamızdan bizlere ileteceğiniz taleplerinize sayfamızdan cevap vermekteyiz. Önemle duyururuz..

​SAYDES ÜYELERİ VE YAKINLARINA ANİTTA HOTEL DEN YÜZDE 25 İNDİRİM..

Tarih : 2019-06-12 00:00:00

​SAYDES & ANİTTA HOTEL İŞBİRLİĞİ


SAYDES & Çorum ANİTTA Hotel ***** arasında yapılan görüşmeler sonucunda; SAYDES üyelerimize ve yakınlarına Otel & Konaklama hizmetlerinde %25 ÖZEL İNDİRİM uygulanacaktır.

Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Turgay Alan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Pala, H. Rahmi Gündüz ve Makbule Akkaya ve SAYDES Kurum Avukatı Kemal Tüccar’ dan oluşan heyet, Çorum ANİTTA Hotel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen ve Kurum Avukatı Birsen Çınar tarafından karşılandı.

Çorum’ un 5 Yıldızlı ***** ANİTTA Hotel' inde konaklayacak olan SAYDES Üye ve yakınlarına yüzde 25 indirim uygulayacaklarını belirten ANİTTA HOTEL Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen, “7000 yıllık tarihiyle kucaklaşan Hotel Anitta, hitit uygarlığının merkezi sayılan Çorum ilinde modern dizaynı ile hizmettedir. 216 oda, 503 yatak kapasiteli otelimizde her türlü toplantı organizasyonu, nişan, düğün, balayı, yemek organizasyonları yapılabilmektedir.” dedi.

SAYDE Genel Başkanı Turgay ALAN ise Anitta Hotel www.anittahotel.com ile yapılan anlaşmanın tüm üyelere hayırlı olmasını dile getirerek, kurum anlaşmalarının İl İl devam edeceğini, üyelerimizin SAYDES İndirim Anlaşmalarından yararlanmalarının daha bir çok indirim anlaşmasının da önünü açacağını söyledi.

>> Anlaşmaya göre % 25 indirimden faydalanacak üye ve yakınları SAYDES Üye Kimlik Kartı ibraz etmek zorundadır. Anlaşma 17.06.2019 – 17.06.2020 tarihleri arasında bir yıl geçerli olacaktır.<<