Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

​SAYDES ÜYELERİ VE YAKINLARINA ANİTTA HOTEL DEN YÜZDE 25 İNDİRİM..

Duyuru:
SAYDES EMEKLİ VE İSTİFA ÖDEMELERİ YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR. DUYURU İÇERİĞİ HABERLERDE.. ​SAYDES (SAĞLIK YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE BİRİKTİRME SANDIĞI) Genel Merkezi ile MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş yönetimi tarafından yapılan anlaşma gereği Eğitim Ücretlerinde % 10 indirim sağlanmıştır. Değerli üyelerimiz ve sağlık çalışanları; 2 Haziran 2016 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurul neticesinde Genel Başkanlık görevi düşen Kürşad Emre Öğretmek' in kurumumuz hakkındaki asılsız söylemleri, kurum faaliyetlerini ve saha çalışmalarını zedeleyen, kurum vakarına yakışmayan hal ve tavırları tespit edildiğinden dernek tüzüğümüzün 5. Maddesinin ilgili bendleri gereğince üyeliği düşmüştür. Ayrıca 10 Haziran 2017 tarihinden itibaren de halen bir siyasi partinin genel başkanlığını yürütmesi hasebiyle kurumumuz prensip ve hedefleriyle uyuşmadığından Onursal Başkanlık ünvanı geri alınmıştır. Bu tarihten itibaren SAYDES ile hiçbir bağı ve ilişiği kalmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. SAYDES Yönetim Kurulu Değerli üyemiz; Eksik Aidatlarınızı tamamlamak için Peşin ödeme gücünüz yok ise; * 1. Seçenek - Kredi Kartınız ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. * Kredi Kartınız yok ise; 2. Seçenek - Banka Hesap Kartınıza Mail Order talimatı verip taksitle ödeme yapabilirsiniz. Bilgi almak ve işlem yaptırmak için lütfen 0 850 441 5 951 numaralı kurumsal hattımızı hemen arayınız. Siz değerli üyelerimize kişiye özel olarak gönderdiğimizde bireysel kargolarda sizlere teşekkürlerimizi dile getirmek istedik. Aktif üyelerimiz, istifa eden üyelerimiz, emekli olmuş ve kesinti yapılmamış üyelerimiz dahil tüm üyelerimize "Kişiye Özel" kaşeli ilettik. Güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle.. Nice 7. yıllara..

​SAYDES ÜYELERİ VE YAKINLARINA ANİTTA HOTEL DEN YÜZDE 25 İNDİRİM..

Tarih : 2019-06-12 00:00:00

​SAYDES & ANİTTA HOTEL İŞBİRLİĞİ


SAYDES & Çorum ANİTTA Hotel ***** arasında yapılan görüşmeler sonucunda; SAYDES üyelerimize ve yakınlarına Otel & Konaklama hizmetlerinde %25 ÖZEL İNDİRİM uygulanacaktır.

Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Turgay Alan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Pala, H. Rahmi Gündüz ve Makbule Akkaya ve SAYDES Kurum Avukatı Kemal Tüccar’ dan oluşan heyet, Çorum ANİTTA Hotel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen ve Kurum Avukatı Birsen Çınar tarafından karşılandı.

Çorum’ un 5 Yıldızlı ***** ANİTTA Hotel' inde konaklayacak olan SAYDES Üye ve yakınlarına yüzde 25 indirim uygulayacaklarını belirten ANİTTA HOTEL Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen, “7000 yıllık tarihiyle kucaklaşan Hotel Anitta, hitit uygarlığının merkezi sayılan Çorum ilinde modern dizaynı ile hizmettedir. 216 oda, 503 yatak kapasiteli otelimizde her türlü toplantı organizasyonu, nişan, düğün, balayı, yemek organizasyonları yapılabilmektedir.” dedi.

SAYDE Genel Başkanı Turgay ALAN ise Anitta Hotel www.anittahotel.com ile yapılan anlaşmanın tüm üyelere hayırlı olmasını dile getirerek, kurum anlaşmalarının İl İl devam edeceğini, üyelerimizin SAYDES İndirim Anlaşmalarından yararlanmalarının daha bir çok indirim anlaşmasının da önünü açacağını söyledi.

>> Anlaşmaya göre % 25 indirimden faydalanacak üye ve yakınları SAYDES Üye Kimlik Kartı ibraz etmek zorundadır. Anlaşma 17.06.2019 – 17.06.2020 tarihleri arasında bir yıl geçerli olacaktır.<<