Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Haberler

Şeker Tadında Bayramlar..

Genel Başkan Hakan SEYRAN'ın SAYDES Yönetim kurulu adına kutlama mesajı..


          Sn. Yönetim Kurulum, Sn. Denetleme Kurulu Başkanı, Sn. İcra Kurulu Başkanı, değerli İl Başkanlarım, il Başkan Yardımcılarım, değerli Temsilcilerim, değerli üyelerimiz.

          Göreve geldiğimiz günden buyana sorumluluklarımızın ve üyelerimize olan sadakatimizin göstergesi olarak şeffaf ve öz verili davrandık. Geride bıraktığımız süreçte bizi biz gibi anlayan çalışma arkadaşlarımız oldu, uyum sağlayamayan ve ekip bilincini henüz kavrayamamış olanlarda oldu. Biz asla kindar ve yargılayan olmadık. Bunu yaradanın lütfu olarak bildik. Kucaklayan, ayrıştırmayan ve affeden bir kurum olmayı tercih ettik. Bundan sonrada böyle olacaktır.

          Bize duyduğunuz güven ve sevginizi layığıyla taşımaya, gönüllerde sevgiyle kalmaya devam edeceğiz. Büyük bir aile olarak başarılarımızın katlanarak yükseleceğine inancımız tamdır. Bu inançla Dernek, Sandık ve Iktisadi girişimlerimizin hatırı sayılır bir enerjiye dönüşeceği kuşkusuzdur.

          Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını yüce Allah' tan niyaz ederken, aileniz ve sevdikleriniz ile şeker gibi bir bayram geçirmenizi, bize duyduğunuz güven ve sevginiz için şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür eder, hayırlı bayramlar dilerim.

                                                                                                                                                          Hakan SEYRAN

                                                                                                                                                    Yönetim Kurulu Başkanı