Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Haberler

SAYDES Yönetim Kurulu Üye Ziyaretleri ve Çalışmaları..

Teşkilat ziyaretlerinde Sinop, Samsun, Ordu, Niğde, Zonguldak, Bolu ve Düzce 'nin ardından Yönetim Kurulumuz Ankara' da üye çalışmaları ve ziyaretler yaptı.


          SAYDES Yönetim Kurulu tüm Türkiye' de teşkilat ve üye ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaret edilen illerde İl Başkanları ile istişare toplantıları yaparken üye ziyareti ve üye çalışmaları da yapmaya özen gösteren Yönetim Kurulumuz Ankara İl başkanı Makbule AKKAYA, Üye ilişkileri birimi temsilcisi Hacer AKBAŞ ile ziyaretlerine devam ediyor. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirilen çalışmalarda üyelerimiz ve kurum temsilcilerimizle bir araya gelindi. Verimli geçen çalışmaların ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hüseyin Rahmi GÜNDÜZ sıcak karşılama için tüm üyelerimize teşekkür ederim dedi.

.

         Yeni projeler hakkında bilgi aktarılan çalışmalarda üyelerimizin fikirlerinin bizim için önemli olduğu, gelen taleplerinde Yönetim Kurulumuzca değerlendirileceğinin altı çizildi. Bizim için üyelerimizin düşünceleri esastır, var olma sebebimizdir. Kendilerine olanak ve kaynak sağlayabileceğimiz her projede var olacağız. Kendilerine teşekkürlerimizi sunar, birlikte güzel projelerle huzurlarında olmak dileğiyle Yönetim Kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunarız.   

.