Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Haberler

SAYDES TARİHİNDE BİR İLK.. SAYDES 8. YILINDA ULUSLARARASI BİR SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI.


SAYDES tarihinde bir ilk… SAYDES 8. Yılında Uluslararası bir Sözleşmeye imza attı.

TÜRKİYE - İRAN HAVA YOLU KÖPRÜSÜ’NE DE SAYDES DAMGASI
2017 yılında 2,5 milyon İranlı turisti ağırlayan Türkiye'nin İran'da 1 numaralı turizm pazarı haline geldiği biliniyor. Özellikle İran-Türkiye arasındaki resmi sıcak ilişkiler sonrası bu pazarın daha da artacak ve Türkiye yine İranlı akınına sahne olacak.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB Başkanı) Timur Bayındır da Türkiye'ye İranlı turistlerin ilgisinin olduğunu ve bu yıl bu sayının yüzde 10-15 civarında artmasının beklendiğini söylemişti.

İran’ın Türkiye’ye olan ilgisini Turizm alanında yaptığı önemli bir anlaşma ile taçlandıran Sağlık Sektörünün tek Sandığı SAYDES, tarihinde bir ilke imza atarken, 8. Yaşında üyelerinin karşısına İLK ULUSLARARASI anlaşmayı da sunmuş olacak.

Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Hakan SEYRAN, bu yıl İran’dan gelecek grup organizasyonlarının yanı sıra Spor Turizminde de aktif rol alacaklarını müjdeledi.

SAYDES Genel Başkanı Seyran, SAYDES SYS Tur ile Gazipaşa-İran Tahran havayolu trafiğinde önemli bir imzayı daha atarak, Uçak Koltuk kontratını bir ay içinde tamamlayacaklarını, Otel bazında da ilk etapta 6000 Pax’lık rezervasyonu alacaklarını dile getirdi.
Başkan Hakan Seyran, aynı grupla yapılan ön protokol gereği de en az 12 Otel alımı/işletmesi noktasında fikir birliğine varıldığını söyledi.

SAYDES Genel Başkanı Seyran, yeni dönemde kar getirecek ticari faaliyetler ve hedefi bulan hamlelerle üyelerinin beklentilerini karşılayacaklarını ve faizsiz ticari karlarla üyelerin sorunlarına çözüm arayacaklarını sözlerine ekledi.