Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Haberler

SAYDES Akademiden 16. İl Başkanları Oryantasyon Eğitimi..

Türkiye'de bir çok kurumda olamayan eğitim birimi, SAYDES'te kendi bünyesinde kurduğu Eğitim Akademisinde İl Başkalarımızın 1. Basamak eğitimini kendi evinde veriyor. Onaltıncısı düzenlenen eğitimde İl başkanlarımız Oryantasyon eğitimlerinizi tamamladı.


          2010 Yılında kurulan Derneğimiz bünyesinde faaliyet gösteren SAYDES Akademi Sandık ve Dernek hizmetlerimizde görev verilen teşkilat mensuplarımızın eğitimlerini doğrudan veren birimimizdir.

.

          Eğitim Başkanı Elif Zülal KAVCI tarafından verilen eğitimlerle, teşkilat mensuplarımızın çalışmalarda dokümantasyon ve faaliyetteki birimlerin birbirleri ile olan çalışma biçimleri hakkında detaylar paylaşılıyor. Bir çok başlığı içinde bulunduran İl Başkanları Birinci Basamak Oryantasyon Eğitimlerinin onaltıncısı SAYDES OTEL' de gerçekleşti. 

.

          Eğitime katılan Konya, Trabzon, Çanakkale, Antalya ve Bartın İl Başkanları programın bitiminde Genel Başkan Yardımcılarımız Aydın ERDOĞAN, Ömer PALA, Turgay ALAN' ın elinden sertifikalarını aldı. Başarı dileklerini ileten Genel Başkanımız Hakan SEYRAN, "Biz Birlikte Varız ve eğitimin sadece Dernek ve Sandık yapımız için değil tüm ulusumuz ve bireylerimiz için önemli olduğunu biliyoruz. Bu düşünce ile birimlerimizde görev alan herkes ve her çeşit konu için Eğitim birimimiz çok önemlidir. Katkılarından dolayı Eğitim Birimi sorumlumuz Sayın Elif Zülal KAVCI ve özverili diğer çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, katılımcı İl başkanlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.