Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Haberler

SAYDES 7. YAŞINI SAYDES OTELDE KUTLADI.

7. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ÖZEL ÇEKİLİŞİ


Değerli üyelerimiz;

SAYDES 7 Mayıs 2010' da Ankara' da kuruldu. Çok şükür 7. yaşımızdayız.

Bu güne dek bize güvenen, sevgileriyle güç katan tüm üyelerimize, emek sarf eden eski - yeni tüm teşkilat mensuplarımıza ve tüm sağlık camiasına teşekkürler.

Kuruluş yıl dönümümüz kutlu ve uğurlu olsun.

Biz Sizlerle Varız.

Biz Birlikte Varız.

Teşekkürler Türkiye...

7. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ ÖZEL ÇEKİLİŞİ

Kuruluş yıldönümümüz 7 Mayıs 2017 Pazar günü SAYDES Otel' de biraraya gelen Yönetim Kurulumuz, teşkilat mensuplarımız, kurum avukatlarımız, bağlı iştirakler ve genel merkez personelleri ile kutlandı.

Yıl dönümü münasebetiyle hazırladığımız 7. yıl özel çekilişimiz kurum avukatlarımız nezaretinde gerçekleştirildi. Saat: 16.00' dan itibaren canlı yayın ile Facebook SAYDES grubumuzda sizler ile paylaşıldı.,

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sonuçları PDF olarak açmak için tıklayınız.. 


Hediye kazanan talihli üyelerimize hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın...


ÇEKİLİŞ KOŞULLARI: Çekilişten SAYDES' e aidat borcu olmayan üyeler. 20 Nisan 2017 tarihine kadar aidat tamamlamış ve istifadan vazgeçmiş üyeler yararlanabilir.

*** Çekiliş sonucu SAYDES Kütük Numaraları ile hediye kazanan talihlilerden çekiliş şartlarını taşımayanların hediyeleri verilmeyecektir. Çekilişe Yönetim Kurulu, Teşkilat Mensupları, Genel Merkez Çalışanları ile 1. Derece yakınları katılamaz.

**** Çekiliş sonucu hediye kazanan ve çekilişten yararlanma koşullarını taşıyan Asil Talihliler 7 Haziran 2017, Yedek Talihliler ise 22 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar posta veya kargo yoluyla yazılı olarak Genel Merkezimize başvuru yapmaları gereklidir. Başvuru süresi içerisinde talep edilmeyen hediyeler verilmeyecektir.