Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı

Haberler

​SAĞLIKLI VE FAİZSİZ YATIRIM HAYIRLI OLSUN. DEV PROJE’DE İMZALAR ATILDI..

SAYDES ile HEDEFEVİM işbirliğinde..


          Hayallerinizi ERTELEMEYİN…

          Sağlık çalışanlarının Sandığı Sağlık Yardımlaşma Dayanışma ve Biriktirme Sandığı (SAYDES) ile Aydın Holding Bünyesindeki Hedefevim arasında yapılan protokol gereği, FAİZSİZ, Kefilsiz, Peşinatsız, Küçük tasarruflarla, son teslim tarihleri belli olan, borç yükünde ezilmeden sıcak bir yuvaya veya ayağınızı yerden kesecek Araba’ya kavuşma hayalinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız.

          HEDEFEVİM Konya Şubesi’nde düzenlenen imza töreninde Genel Müdür Süleyman Gençtürk, SAYDES Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Rahmi Gündüz, SAYDES Konya İl Başkanı Uğur Bülent Koçak hazır bulundu.

          Sandığın kuruluşunun 8. Yılına önemli bir adımla başlamak istediklerini ifade eden SAYDES Genel Başkan Yardımcısı H. Rahmi Gündüz, “8 yıldır yanımızda olan Sağlık çalışanları için yeni yılda müjdeli bir haber düşünürken, en çok faizsiz ve uzun taksitli ama son teslim tarihi belli olan EV talebi ön plana çıktı. Girişimlerimiz sonucu bugün çok özel bir anlaşma ile sağlık camiası için önemli bir adım attık” dedi.

          SAYDES üyelerine ve Üye olmak isteyen meslektaşları için HEDEFEVİM ile görüşüp anlaştıklarını belirten SAYDES Konya İl Başkanı Uğur Bülent Koçak ise “Üyelerimizin kesesine göre, herkesin hayalini kurduğu Ev ve Araba alma avantajını sunduk. Bu süreçte maddiyattan çok sektördeki birlikteliğe önem veren Hedefevim yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

          Hedefevim Genel Müdürü Süleyman Gençtürk ise 35 yıllık tecrübeye sahip AYDIN Holding güvencesiyle Faizsiz finans kaynaklarına ihtiyacı karşılamak amacıyla yola çıktıklarını dile getirerek, “ Sağlık camiasıyla sağlıklı bir adım atmayı düşündük. Günümüzde yüksek faiz altında ezilen vatandaşlarımıza ve sağlık sektöründe çalışan her kademedeki SAYDES’linin bütçesine uygun havuzlar oluşturarak, hayallerini ertelemeden gerçekleştirmek istiyoruz. İmzalar Konya’da atılsa da Türkiye genelinde istenilen İl’den katılım sağlanabilecek” dedi.

          İki kurumunda FAİZSİZ sistemi ilke olarak benimsemesi ile imzalar atıldı.

          Tasarrufa dayalı,faizsiz, kefilsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlayan Hedefevim’den
her bütçeye uygun taksit ödemeleriyle dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.Örneğin 240 Ay vadeli, 80.000 TL Ev için 333 TL taksit, 100.000 TL Ev için 416 TL taksit, 150.000 TL Ev için 625 TL taksit, 200.000 TL Ev için 833 TL taksitlerle başlayan havuzlara dahil olabilirsiniz. Sağlık çalışanı olarak avantajlı taksit ödemelerinden yararlanmak için hemen başvurun.

          Hedefevim Konya Şubesinde SAYDES Özel masası oluşturulurken, Firma adına Ayşe Nur hanım (0 549 567 43 33) bizzat görev alacak.

.

.

.